|  | 

Styl

Tusz

Tusz
1 vote, 4.00 avg. rating (88% score)

Tusz jest to rozdaj ciemnej substancji. Tusze są dość małe dlatego też ważą nawet nie dziesięć gramów. Tusz służy do podkreślenia kolejnego waloru czyli naszych rzęs. Jednak zanim ej podkreślimy czyli po malujemy najpierw należy rzęsy rozczesać ponieważ wtedy ładnie chłoną tusz. Tusz wybieramy pod kątem naszych rzęs czyli tego czy są gęste, długie czy tez krótkie. Jeśli mamy krótkie rzęsy naturalnie wybieramy tusz wydłużający wszystko zależy od szczoteczki naszego tuszu ponieważ to ona nadaje odpowiedni efekt. Tuszy na rynku jest bardzo wiele ponieważ producenci prześcigają się w pomysłach jak sprostać wymaganiom kobiecym, nic wiec dziwnego ze tuszy jest taka wielka paleta barw. Na początek jest tusz czarny, granatowy, brązowy zielony możemy dobierać go w ten sam sposób co cienie do powiek ponieważ nie są one tak widoczne dopiero w zetknięciu z świtem mienią się kolorami. Po umalowaniu rzęs należy je jeszcze podkręcić zalotką ponieważ ona nadje fantastyczny kształt rzęsom i co ważne nie niszczy ich w żaden sposób.

tusz

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Mani-cure

    Mani-cure

    Zadbane ciało to podstawa w dzisiejszych czasach, ale czy to wymagane jest tylko od kobiet? Otóż nie. Coraz więcej mężczyzn zaczyna dbać o siebie, o swoje ciało ,włosy. Nie oznacza to oczywiście, że osoby te są metroseksualne. Ponad 50% kobiet przyznaje, że mężczyzna powinien być zadbany, pachnący i ogolony. Ważne są także dla nich zadbane

  • Trendy kostium

    Trendy kostium

    W dzisiejszym świecie wszystko podporządkowane jest modzie oraz trendom. Więc to takiego nosi się teraz na plaży? Co zakupić, by być modnym, ale i dobrze się w tym czuć? Tego lata najmodniejsze będą kostiumy z różnymi dodatkami takimi jak np. kolorowe koraliki wszyte w materiał czy też kółeczka, falbanki. Nie zabraknie także kostiumów gładkich, jednobarwnych.