|  | 

Spa

Podkład

Podkład
1 vote, 5.00 avg. rating (98% score)

Podkład jest to rozdaj mazi. Podkład stosuje się tylko i wyłącznie na partię naszej skory twarzy. Podkład ma taki skład chemiczny ze doskonale dostosowuje się do naszej skory oraz co ważniejsze matuje wszelkie niedoskonałości naszej cery. Podkłady różnią się między sobą kolorem ponieważ każdy posiada inny koloryt skory. Podkłady oprócz kolorów dzielimy ze względu na to jakie maja działanie czyli po pierwsze czy są matujące, kryjące czy tez antybakteryjne. Kupując podkład warto przeczytać do jakiej skory jest on odpowiedni. Podkłady mają dość rzadką konsystencję co za tym idzie wystarczy tylko ich niewielka ilość aby znakomicie pokryły cała skore twarzy. Kolor podkładu sprawdzamy poprzez posmarowanie nim skory dłoni ponieważ musimy widzieć czy zgadza się on z naszym kolorem. Dobry podkład to taki który idealnie kryje i nie daje efektu maski. Jest to jeden z podstawowych błędów popełnianych przez młode dziewczyny ponieważ smarują one podkład tylko na części ciała i zbyt mocno w efekcie wszystko wygada komicznie a nie elegancko.

podklad

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Mani-cure

    Mani-cure

    Zadbane ciało to podstawa w dzisiejszych czasach, ale czy to wymagane jest tylko od kobiet? Otóż nie. Coraz więcej mężczyzn zaczyna dbać o siebie, o swoje ciało ,włosy. Nie oznacza to oczywiście, że osoby te są metroseksualne. Ponad 50% kobiet przyznaje, że mężczyzna powinien być zadbany, pachnący i ogolony. Ważne są także dla nich zadbane

  • Trendy kostium

    Trendy kostium

    W dzisiejszym świecie wszystko podporządkowane jest modzie oraz trendom. Więc to takiego nosi się teraz na plaży? Co zakupić, by być modnym, ale i dobrze się w tym czuć? Tego lata najmodniejsze będą kostiumy z różnymi dodatkami takimi jak np. kolorowe koraliki wszyte w materiał czy też kółeczka, falbanki. Nie zabraknie także kostiumów gładkich, jednobarwnych.